منابع مطالعاتی آزمون PTE Academic به دسته‌های اصلی زیر تقسیم می‌شوند:

منابع و کتب رسمی

این منابع شامل مستندات رسمی شرکت Pearson و برخی دیگر از ناشران می‌باشند:

 • کتابچه PTE Academic Tutorials
  این جزوه اطلاعاتی بسیار کلی و عمومی در خصوص بخش‌ها و تسک‌های مختلف آزمون ارائه می‎‌دهد. این جزوه را بصورت رایگان از اینجا دانلود کنید.
 • کتابچه PTE Academic Tips
  این جزوه اطلاعات و استراتژی‌های کلی و مقدماتی را در خصوص بحش‌ها و تسک‌های مختلف آزمون ارائه می‌دهد. این جزوه را بصورت رایگان از اینجا دانلود کنید.
 • کتابچه PTE Academic Score Guide
  این جزوه یکی از مهمترین منابع رسمی شرکت Pearson برای آزمون PTE Academic است که مطالعه دقیق آن به شما کمک خواهد کرد تا بدانید در هر کدام از بخش‌ها و قسمت‌های آزمون کدام یک از مهارت‌های شما و به چه صورت نمره‌دهی می‌شود. بعبارتی، این جزوه مشخص می‌کند در هر تسک چه معیارهای برای نمره‌دهی وجود دارد. این جزوه را بصورت رایگان از اینجا دانلود کنید.
 • کتاب The Official Guide to PTE Academic
  این کتاب از مهمترین منابع آزمون برای آشنایی با تسک‌ها و تمرین می‌باشد. CD همراه این کتاب شامل 3 تست کامل شبیه‌سازی شده آزمون به همراه جواب می‌باشد که شما میتوانید از آن استفاده کنید. دقت کنید نرم‌افزار موجود "شبیه" به آزمون اصلی می‌باشد و تفاوت کمی با آن دارد، علاوه بر این پس از اتمام آزمون این کتاب برای شما کارنامه‌ای صادر نخواهد شد.
 • کتاب Practice Tests Plus
  این کتاب برای تمرین بیشتر و آموزش‌های ابتدایی مناسب می‌باشد. سطح سوالات این کتاب آسان‌تر از آزمون اصلی و همچنین کتاب The Official Guide to PTE Academic می‌باشد.
 • کتاب Expert PTE Academic Coursebook B1 & B2
  این مجموعه برای کسانی مناسب است که زمان بیشتری برای مطالعه نیاز دارند. متناسب با سطح زبان انگلیسی خود می‌توانید از سطح B1 یا B2 شروع به مطالعه این کتاب نمایید.
 • 3.4.1.7 کتاب PTE Academic Test Builder از انتشارات MacMillan
  این کتاب بر خلاف منابع قبلی متعلق به شرکت Pearson نیست. این کتاب حاوی 4 تا تست کامل می‌باشد، میزان سختی این 4 آزمون کمی از بیشتر از آزمون اصلی است. همچنین در این کتاب بر خلاف کتاب The Official Guide to PTE Academic نرم‌افزاری برای اجرای آزمون‌ها وجود ندارد.

 

منابع و کتب غیررسمی

منظور از منابع غیررسمی تمامی متریال‌ها و فایل‌های آموزشی و کمک آموزشی است که توسط گروه PTE Magazine گردآوری، تدوین و تولید شده است. گروه PTE Magazine مفتخر است علاوه بر تدوین نمونه سوالات امتحانی آزمون PTE، توانسته است با بکارگیری انواع مختلفی از رسانه‌های آموزشی شامل Voice، Video و فایل‌های Anki روشها و تکنیک‌های آموزشی منحصر به فرد خود را جهت کمک به زبان‌آموزان ارائه نماید.

کلیه این منابع را می‌‎توانید از کانال تلگرامی گروه یا از طریق لینک‌های زیر به رایگان دانلود نمایید.

 

ردیفموضوعنوع محتوافرمتحجم فایلشماره آخرین ورژنلینک تلگرام

دسته‌بندی

هشتگ‌های مرتبط

1Read AloudDocumentPDF1 MB2 متریال#ra #pronunciation
7Write EssayDocumentPDF   متریال 
8Write EssayVoiceMP3   آموزشی 
9Write from DictationDocumentPDF   متریال 
10Write from DictationVoiceMP3   متریال 
11Write from DictationFileAPKG   کمک‌آموزشی 


 

تماس با ما

تماس با ما

آدرس ما

اصفهان - فولادشهر - ب5 - پارکینگ 29 - ورودی 425 پلاک 211

پست الکترونیکی ما

[email protected]
[email protected]

تماس با ما

+983152636356
+989023198946