در روز آزمون، پس از ورود شما به مرکز آزمون می‌بایست مدرک هویتی (پاسپورت) خود را در زمان پذیرش به مدیر مرکز ارائه دهید. مدیر مرکز کف دست شما را برای گرفتن اثر کف دست اسکن خواهد نمود، همچنین از شما امضای دیجیتالی دریافت خواهد کرد و از شما میخواهد تا وسایل شخصی خود (مانند ساعت، انگشتر، زیورآلات مانند گردنبند، گوشواره و غیره ) را بیرون از اتاق آزمون و در داخل کمدهای مخصوص قرار دهید. پس از پذیرش شما، مدیر مرکز شما را به داخل اتاق آزمون راهنمایی خواهد کرد و شما را به سمت سیستم کامپیوتری مخصوص شما خواهد برد.

معمولا ظرفیت مراکز آزمون حدود 10 نفر می‌باشد، که در روز آزمون شما در کیوسکی که به شما تخصیص داده شده می‌نشینید و همراه با افراد دیگر امتحان می‌دهید. بنابراین شما در طول زمان صدای افراد کناری خود را در پارت Speaking خواهید شنید. در نظر داشته باشید سوالات هر Station متفاوت از Station های کناری است.

کامپیوتر آزمون، یک کامپیوتر استاندارد با صفحه نمایش متناسب، Mouse و QWETRY keyboard و همچنین یک Headset می‌باشد.

توجه داشته باشید، در روز آزمون:

  1. حداقل نیم‌ساعت قبل از شروع آزمون در محل مرکز آزمون برای کارهای پذیرش حضور داشته باشید.
  2. حتما "اصل" مدرک شناسایی (معمولا پاسپورت) خود را همراه داشته باشید. دقت داشته باشید، دقیقا همان اطلاعاتی را که موقع ثبت نام ارائه داده‌اید، باید از طریق مدرک شناسایی در روز آزمون نیز ارائه دهید. بنابراین موقع ثبت نام (Book کردن آزمون)، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و سایر اطلاعات خود را دقیقا مطابق با مدرک شناسایی ثبت نمایید.

ویدیوی زیر تمامی این مراحل را نشان می‌دهد:

تماس با ما

تماس با ما

آدرس ما

اصفهان - فولادشهر - ب5 - پارکینگ 29 - ورودی 425 پلاک 211

پست الکترونیکی ما

[email protected]
[email protected]

تماس با ما

+983152636356
+989023198946