آزمون زبان Pearson Test of English یک آزمون Computer-based میباشد که توسط موسسه آمریکایی Pearson Vue برگزار میگردد. منظور از Computer-based اینست که شما در طول مدت زمان آزمون با "انسان" تعامل نخواهید داشت و سوالات آزمون از طریق کامپیوتر به شما ارائه میگردد، و شما نیز از طریق کامپیوتر به سوالات پاسخ خواهید داد. علاوه بر این، ارزیابی عملکرد و تصحیح سوالات نیز بر عهده الگوریتمهای پیچیده کامپیوتری و انحصاری شرکت Pearson انجام میگردد.

این آزمون در دو ورژن Academic و Home برگزار میشود، که تنها نسخه Academic آن، مورد پذیرش اداره مهاجرت استرالیا میباشد. همچنین خدمات گروه مگزین نیز به PTE Academic محدود میباشد، و در تمامی قسمتهای سایت منظور از PTE همان PTE Academic میباشد.

نمرات آزمون PTE Academic مورد پذیرش تمامی دانشگاه‌های انگلستان، استرالیا و نیوزیلند و همچنین برخی موسسات دیگر مانند سازمان مهندسی استرالیا میباشد. لازم به ذکر است امکان ثبت‌نام آزمون تا 24 ساعت قبل از برگزاری آزمون و در تمام 365 روز سال وجود دارد.

در آزمون PTE، چهار مهارت اصلی Speaking، Writing، Reading و Listening مورد ارزیابی قرار میگیرد. این آزمون حدوداً 3 ساعت به طول می‌انجامد و در نهایت به شما کارنامه‌ای بر اساس استاندارد جهانی GSE ارائه می‌دهد. میزان تبحر زبان‌آموز در این استاندارد – و به تبع آن در آزمون PTE – در مقیاس 10 تا 90 اندازه‌گیری می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GSE اینجا کلیک کنید.

تماس با ما

تماس با ما

آدرس ما

اصفهان - فولادشهر - ب5 - پارکینگ 29 - ورودی 425 پلاک 211

پست الکترونیکی ما

[email protected]
[email protected]

تماس با ما

+983152636356
+989023198946